Sık Sorulan Sorular


Summa kesicinin sürücülerini nerede bulabilirim?

Summa kesicilere ait özel ve ücretsiz yazılımları summanın web sitesindeki yüklemeler kısmından, kullandığınız summa modelinizi belirterek cihazınıza özel sürücüleri indirebilirsiniz.


Kesicim rutin bakıma ihtiyaç duyuyor mu?

Kesiciniz düzenli olarak temizlenmelidir.Tekerleri ve sarı silindirleri toz ve folyo parçalarından arındırarak bakım yapabilirsiniz.Yıpranan bıçaklar, bıçak tutucuları ve teker gibi sarf malzemesinin değiştirilmesi cihazın ömrünü daha uzatan yöntemlerdir.Düzenli temizlemenin yanı sıra, ayarlanmış bir bakım programı yoktur.


Kılavuz çok kısa ve tüm kesici bilgilerini kapsamıyor.

SummaCut veya S-Serisi kesicinizle birlikte gelen kitapçık "hızlı başlangıç kılavuzu" dur. Daha gelişmiş özellikler ve bilgilendirmeler için ayrıntılı açıklamalar ve fotoğraflar içeren eksiksiz bir Kullanıcı Kılavuzu, Kesicilerinizle birlikte gelen CD-ROM içerisinde veya Web sitesinin destek bölümünden indirilebilir.


Yeni firmware sürümünü nasıl yüklerim?

Yeni revizyonlar Web sitesinin Destek bölümünden bedelsiz olarak indirilebilir.


Kesicimi Macintosh OSX'de nasıl çalıştırabilirim?

Macsign programı ile Macintosh sisteminde kullanabilirsiniz.Macsign programının demo sürümünü www.softteamweb.com üzerinden yükleyebilir ya da kayıt yaptırarak tam sürümünü satın alabilirsiniz.